Super Jackpot! Mega Moolah arrine $5.2 milion!

Super Jackpot! Mega Moolah arrine $5.2 milion! Mega mulla Mobile është këtu !Fito £ / € / $ 100,000.00! Në dispozicion edhe në celular – Regjistroheni me telefonin tuaj. Mirë

Super Jackpot! Mega Moolah arrine $5.2 milion!

online casino

Mega mulla Mobile është këtu !Fito £ / € / $ 100,000.00! Në dispozicion edhe në celular – Regjistroheni me telefonin tuaj.

Mirë se vini në Mega Moolah

Mega mulla është diçka e veçantë! Nuk është çudi qe kjo lojë është e njohur si “The milione Maker” midis lojtarëve e kazino online! Jo vetëm që ajo të siguron jackpotin me të larte në internet po jo gjithashtu ju siguron te kaloni nje kohe te kendshme. Shikoni jashtë për kafshët e egra afrikane qe përgjojnë në savanë, që janë të gjitha kombinuar me veprim e rrotullime falas me shperblime te trefishta kur ju del simboli wild.

Tema Afrika e eger ne Mega Moolah ju ofron mundësi të shumta për shpërblime në një kombinim inovativ dhe unike e 5 ryleve dhe 25 linja-paguesepa plus një rrotë e fatit. Luanët janë Wild në çdo kuptim, dhe mund të dyfishojne fitimet tuaja. Scatter janë paraqitur si trofe dhe në qoftë se ju godisni disa nga këto që do t’ju hapë derën për 15 rrotullime falas të cilat shumezojn x 3 shkaktojë dhe të gjitha fitimet tuaja gjatë gjithë rrotullimeve falas.
Mësoni më tepër rreth lojës Mega mulla.

Wheel Jackpot ofron një nga katër jackpots. Jackpot Mega ka një pagim minimale prej £ / € / $ 1.000.000. Niveli tjetër është poshtë fillimit të mëdha në £ / € / $ 10.000, e ndjekur nga Minor dhe çmim ngushëllim të Mini. Nuk ka asnjë kufizim për sa e lartë Jackpot Mega mund të arrijë. Ajo thjesht do të mbajë ngjitje deri sa dikush të fitoj atë në ndonjë nga kazinove partnere Mega mulla.
Madh ndonjëherë Jackpot Mega fitoi ishte 6.300.000 €! Në disa raste të tjera jackpot ka arritur edhe mbi 4 milionë. Pasi jackpot arrin këto nivele kazino lojtarët e gjithë bota të marrë njoftim dhe shumë shpejt me makinë shumën jackpot në lartësi dizzying në përpjekje për të fituar çmim i parë jetës në ndryshim. Lexo më shumë rreth fituesit Mega Moolah.

online casino

Një Jackpot Mega-Moola prej mbi 5.500.000 $ është fituar nga një lojtar nga Finlanda. Klaus E. ka vendosur një bast 0,50 $ në makinë e famshme duke kapur çmim e parë progresive dhe brenda një çështje sekondash u bë një Mega-Moolah multi-milioner.

Klaus është bërë nje pjestare i nje komuniteti elitar e lojtarëve te kazino online të cilët kanë ‘goditur shuma të mëdha’ dhe u bashkua ne Clubin milionerëve.

Klaus nuk mund ta besonte se ai e kishte fituar çmim e parë progresive kaq te madh, dhe tha qe i dridheshin duart duart.
Microgaming ka pasur vetëm një duzinë fitimesh progresive çmim i parë milioner para se Klaus te godiste me te lartin, dhe tani shtuan emrin e tij në listën e lojtarëve jashtëzakonisht me fat.

Klaus tani do të fluturojnë në Sidnei në Australi për të mbledhur kontrolloni e tij dhe të gëzojë famen si fituesi më i madh ndonjëherë ne Ballroom Blackjack Casino.

 

Lista e fituesve milioner ne Mega Moolah

 

 

 • 20 June 2014: Jorge S. won €2.38m.
 • 16 December 2013: Won amount $1.6m.
 • 2 November 2013: Won amount £1.8m.
 • 19 October 2013: Won amount £1.6m.
 • 9 September 2013 : Gabriel L from the UK won £3.7m on mobile.
 • 10 May 2013 : Jason A. from New Zealand won NZ$1.06m on mobile.
 • 5 May 2013 : G.L. from Germany won €3.03m.
 • 1 Feb 2013 : A casino player won €2.56m.

 

 

 • 9 Dec 2012 : John O. from the UK won amount £5.88m .
 • 25 Nov 2012 : A player from Norway won NOK 5.4m.
 • 17 July 2012 : A player from the UK won £2.6m.
 • 25 May 2012 : Won amount $1.07m.
 • 28 April 2012 : Won amount $1.39m.
 • 12 March 2012 : Won amount $1.52m.
 • 28 December 2011 : Susan C. from the UK won £1.96m.
 • 14 October 2011 : A.D. won €3.84m.
 • 7 December 2010: Mr. R. won €2.54m.
 • 29 August 2010 : Mrs. P. won $4.17m.
 • 5 October 2009 : Radoslaw M. from Poland won $1.24m.
 • 8 July 2009 : L. won €1.17m.
 • 11 May 2009 : Georgios M. from Greece won €6.37m
 • 22 April 2008 : Klaus E. from Finland won $5.55m.

 

 

Kazino Online – Siguria

   Siguria e kazinove online Kazinot online përdorin teknologjinë e fundit Secure Socket Layer (SSL) 128 bit në të gjitha fletët e internetit që përmbajnë informatat tuaja personale. SSL funksionon

 

 Siguria e kazinove online

Kazinot online përdorin teknologjinë e fundit Secure Socket Layer (SSL) 128 bit në të gjitha fletët e internetit që përmbajnë informatat tuaja personale. SSL funksionon me kodifikimin e të gjithta të dhënave konfidenciale, në mënyrë që të mos mund të lexohen nga asnjeri, përveç Kazinos.

Luaj i qete ne kazinon me te mire online!


Kazino online – Si te fillojme

Kazino online – Si te luash Ky website ofron disa bonuse mirseardhes nga 7 deri ne 500 dollare american  nga Kazinot online me te mira ne bote. Per te marre

Kazino online – Si te luash

Ky website ofron disa bonuse mirseardhes nga 7 deri ne 500 dollare american  nga Kazinot online me te mira ne bote. Per te marre bonus nuk ka nevoj per depositim parash, mjafton te shkarkoni falas softwerin e kazinos dhe te regjistroheni. Regjistrimi do pak minuta. Te adresa e-mail qe keni ven per tu regjistruar do ju vi kodi per te terhequr bonusin. Lexoni rregullat e kazinos per terheqjen e fitimeve.

 

Luaj ne kazinon me te mire! $1200 Falas


 

Kazino Online Grek

  Kazino Grek Provoni Kazino.com me 1200 euro falas. Kazino.com ësht një kazino online grek në gjuhën greke i mbështetur nga kazino i famshëm Royal Vegas.   Kazino.com ju ofron


 

Kazino Grek

Provoni Kazino.com me 1200 euro falas. Kazino.com ësht një kazino online grek në gjuhën greke i mbështetur nga kazino i famshëm Royal Vegas.

 

Kazino.com ju ofron pagesa të konsumatorve të shpejtë dhe mbështetje online në çdo orë.
Mbi 500 lojra- lojra eletronike, rulete, blackjack, video poker.

 


 

Βραβευμένο Διαδικτυακό Καζίνο – Υποστηριζόμενο Προϊόν του Royal Vegas
    Γρήγορες Πληρωμές Κερδών – Εικοσιτετράωρη υποστήριξη πελατών
    Πάνω από 500 παιχνίδια – Κουλοχέρηδες, ρουλέτα, μπλάκτζακ, βίντεο πόκερ  

Tirana qyteti i kazinove

Tirana qyteti i kazinove Qyteti i kazinove do ngrihet te ish Uzina e Autotraktorëve ne Shkozë. Ne kte zonë do të grupohen të gjithë lojërat e fatit që shtrihen në

Tirana qyteti i kazinove

Qyteti i kazinove do ngrihet te ish Uzina e Autotraktorëve ne Shkozë. Ne kte zonë do të grupohen të gjithë lojërat e fatit që shtrihen në territorin e kryeqytetit.

Kazinotë
Në Bashkinë e Tiranës ushtrojnë aktivitet 20 kazino elektronike të licencuara, me 81 salla me kompjuter dhe makina elektronike, 7 subjekte të licencuara për baste sportive, me 801 pika shitjeje si dhe 10 bingo. Vendimi i Bashkisë së Tiranës për grupimin në një zonë periferike të lojërave të fatit, u diktua nga pasoja të rënda shoqërore dhe komunitare që pasojnë këtë aktivitet.

Captain Cooks Casino ju ofron $500 falas per nje ore loje!

Captain Cook Casino  Casino ju ofron 500 dollar falas  si bonus mirseardhes. Provoni Slots machine e grupit Microgaming ku mund te gjeni jackpotet me te larta ne bote.  Shkarkoni Kazinon,

Captain Cook Casino  Casino ju ofron 500 dollar falas  si bonus mirseardhes. Provoni Slots machine e grupit Microgaming ku mund te gjeni jackpotet me te larta ne bote.  Shkarkoni Kazinon, regjistrohumi dhe me von keni nje ore kohe per te luajtuar me 500 dollar te ofruara nga kazinoja. Mund te provoni Video Poker, Slots, Poker , Baccarat, Roulette, Blackjack, slots classiche dhe video slot.

online casino